16 resultaten gevonden voor 'e-reader NOT artikel NOT CD' in deze bibliotheek

Filter op
Je zoekopdracht is uitgebreid met: artikel (format), CD (format) Verwijder deze uitbreiding
Nederlands

E-reader (Prijswinnaars)

De acht bergen (Cognetti Paolo) Wees onzichtbaar (Isik Murat) De toverberg (Mann Thomas) De rustelozen (Tokarczuk Olga) Niets erger dan spijt (Pierreux Jos) Dood van een soldaat (Spaey Johanna) Voor het vergeten (Verhelst Peter)
De acht bergen (Cognetti Paolo) Wees onzichtbaar (Isik Murat) De toverberg (Mann Thomas) De rustelozen (Tokarczuk Olga) Niets erger dan spijt (Pierreux Jos) Dood van een soldaat (Spaey Johanna) Voor het vergeten (Verhelst Peter)
Nederlands

E-reader (Waargebeurd)

De tatoeëerder van Auschwitz (Heather Morris) Het boek van Emma (Emma Reyes) Twee zussen (Asne Seierstad) Ik was twaalf en fietste naar school (Dardenne) Leerschool (Tara Westover) Lieveling (Kim van Kooten) Een miljoen minuten (Wolf Küper) Een jihad van liefde (Mohamed El Bachiri)
De tatoeëerder van Auschwitz (Heather Morris) Het boek van Emma (Emma Reyes) Twee zussen (Asne Seierstad) Ik was twaalf en fietste naar school (Dardenne) Leerschool (Tara Westover) Lieveling (Kim van Kooten) Een miljoen minuten (Wolf Küper) Een jihad van liefde (Mohamed El Bachiri)
Nederlands

E-reader (Spanning)

1793 (Niklas Natt och Dag) Pas op voor de buren (Hilde Vandermeeren) In ben Pelgrim (Terry Hayes) Achter gesloten deuren (B.A Paris) Ijstweeling (S.K. Tremayne) Het stel van hiernaast (Shari Lapena) Koorts (Deon Meyer) De laatste uitweg (Federico Axat) Het oor van Malchus (Pieter Aspe) Vleermuismoorden (Toni Coppers)
1793 (Niklas Natt och Dag) Pas op voor de buren (Hilde Vandermeeren) In ben Pelgrim (Terry Hayes) Achter gesloten deuren (B.A Paris) Ijstweeling (S.K. Tremayne) Het stel van hiernaast (Shari Lapena) Koorts (Deon Meyer) De laatste uitweg (Federico Axat) Het oor van Malchus (Pieter Aspe) Vleermuismoorden (Toni Coppers)
Nederlands

E-reader (Literatuur)

Patricia (Peter Terrin) Bonita Avenue (Peter Buwalda) Mythos (Stephen Fry) Onderworpen (Michel Houellebecq) Reservoir 13 (Jon McGregor) De avond is ongemak (Marieke Lucas Rijneveld) Het labyrint der geesten (Carlos Ruiz Zafon) Het smelt (Lize Spit) In ongenade (JM Coetzee)
Patricia (Peter Terrin) Bonita Avenue (Peter Buwalda) Mythos (Stephen Fry) Onderworpen (Michel Houellebecq) Reservoir 13 (Jon McGregor) De avond is ongemak (Marieke Lucas Rijneveld) Het labyrint der geesten (Carlos Ruiz Zafon) Het smelt (Lize Spit) In ongenade (JM Coetzee)
Nederlands

E-reader (Romantisch)

Zeven perfecte dagen (Rosie Walsh) Vanuit hier zie je alles (Marianna Leky) Het enige verhaal (Julian Barnes) Onder de Italiaanse zon (Santa Montefiore) Een nacht uit duizenden (Sylvia Day) De tatoeëerder van Auschwitz (Heather Morris) Voor jou (Jojo Moyes) De 9 dagen van Rabbit Hayes (Anna Mc Partlin) Twintig regels liefde (Rowan Coleman)
Zeven perfecte dagen (Rosie Walsh) Vanuit hier zie je alles (Marianna Leky) Het enige verhaal (Julian Barnes) Onder de Italiaanse zon (Santa Montefiore) Een nacht uit duizenden (Sylvia Day) De tatoeëerder van Auschwitz (Heather Morris) Voor jou (Jojo Moyes) De 9 dagen van Rabbit Hayes (Anna Mc Partlin) Twintig regels liefde (Rowan Coleman)
Nederlands

E-reader ( Leesclub)

Cécile (Ish Ait Hamou) Oorlog en terpentijn (Stefan Hertmans) Kind van de rivier (Irma Joubert) Wil (Jeroen Olyslaegers) Feest van het begin (Joke Van Leeuwen) Een zachte hand (Leila Slimani) Woesten (Kris Van Steenberghe) De buitenkant van meneer Jules (Diane Van Broeckhoven) Stille grond (Hilde Vandermeeren)
Cécile (Ish Ait Hamou) Oorlog en terpentijn (Stefan Hertmans) Kind van de rivier (Irma Joubert) Wil (Jeroen Olyslaegers) Feest van het begin (Joke Van Leeuwen) Een zachte hand (Leila Slimani) Woesten (Kris Van Steenberghe) De buitenkant van meneer Jules (Diane Van Broeckhoven) Stille grond (Hilde Vandermeeren)
Nederlands

E-reader (Nederlandstalig)

Het smelt (Spit Lize) Patricia (Terrin Peter) Feest van het begin (Van Leeuwen Joke) De pelikaan (Driessen Martin Michael) Pas op voor de buren (Vandermeeren Hilde) De avond is ongemak (Rijneveld Marieke Lucas) De heilige Rita (Wieringa Tommy) Hersenschimmen (Bernlef J.) Kolja (Japin Arthur)
Het smelt (Spit Lize) Patricia (Terrin Peter) Feest van het begin (Van Leeuwen Joke) De pelikaan (Driessen Martin Michael) Pas op voor de buren (Vandermeeren Hilde) De avond is ongemak (Rijneveld Marieke Lucas) De heilige Rita (Wieringa Tommy) Hersenschimmen (Bernlef J.) Kolja (Japin Arthur)
Nederlands

E-reader (Multicultureel)

Pachinko (Lee / Koreaans-Japans) Alleen Zij (El Azzouzi / Vlaams-Marokkaans) De tolk van Java (Birney / Indonesisch) Mijn lange weg naar huis (Brierley / Indisch) In ongenade (Coetzee / Zuid-Afrikaans) Het achtste leven (Haratischwili / Georgisch) De bekeerlinge (Hertmans / Middeleeuws Joden en Christenen) Het land met de gouden kust (Lark / Nieuw Zeelands) Mazzel tov (Vanderstraeten / Joods-Vlaam
Pachinko (Lee / Koreaans-Japans) Alleen Zij (El Azzouzi / Vlaams-Marokkaans) De tolk van Java (Birney / Indonesisch) Mijn lange weg naar huis (Brierley / Indisch) In ongenade (Coetzee / Zuid-Afrikaans) Het achtste leven (Haratischwili / Georgisch) De bekeerlinge (Hertmans / Middeleeuws Joden en Christenen) Het land met de gouden kust (Lark / Nieuw Zeelands) Mazzel tov (Vanderstraeten / Joods-Vlaam
Nederlands

E-reader (Te ontdekken)

Sapiens (Harari Yuval Noah) Pachinko (Lee Min Jin) Hier (Van Leeuwen Joke) Bonita avenue (Buwalda Peter) Het labyrint der geesten (Ruiz Zafón Carlos) De grote stilte (Boyne John) De geniale vriendin (Ferrante Elena) Onderworpen (Houellebecq Michel)
Sapiens (Harari Yuval Noah) Pachinko (Lee Min Jin) Hier (Van Leeuwen Joke) Bonita avenue (Buwalda Peter) Het labyrint der geesten (Ruiz Zafón Carlos) De grote stilte (Boyne John) De geniale vriendin (Ferrante Elena) Onderworpen (Houellebecq Michel)
Nederlands

E-reader (AD Spanning)

Rivalen (Noël), Nevelprins (Zafon), De dag dat alles anders werd (Castle), Verdwenen (Altebrando), Test (Mous), De fixer (Barnes), Het gesticht (Roux), De jongen met de lege ogen (Stroud)
Rivalen (Noël), Nevelprins (Zafon), De dag dat alles anders werd (Castle), Verdwenen (Altebrando), Test (Mous), De fixer (Barnes), Het gesticht (Roux), De jongen met de lege ogen (Stroud)
Nederlands

E-reader (AD Fantasy)

Jager (Kagawa), Bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine (Riggs), Vuur en as: De heerschappij van maskers (Tahir), De angstaanjager (Grant), Hof van doorns en rozen (Maas), Kronieken van Bane (Clare), Starters (Price), Deep blue - Waterfire Saga I (Donnelly), Siren (Cass)
Jager (Kagawa), Bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine (Riggs), Vuur en as: De heerschappij van maskers (Tahir), De angstaanjager (Grant), Hof van doorns en rozen (Maas), Kronieken van Bane (Clare), Starters (Price), Deep blue - Waterfire Saga I (Donnelly), Siren (Cass)
Nederlands

E-reader (AD Chicklit)

Did I mention I love you (Maskame), Selfie (Cazemier), Aan alle jongens van wie ik hield (Han), Zwaartekracht (Boter), Elke dag maandag (Brody), Als je mij vindt (Murdoch), Ik zie je tussen de wolken (Stoffels), Ik kan je niet vergeten (Royer)
Did I mention I love you (Maskame), Selfie (Cazemier), Aan alle jongens van wie ik hield (Han), Zwaartekracht (Boter), Elke dag maandag (Brody), Als je mij vindt (Murdoch), Ik zie je tussen de wolken (Stoffels), Ik kan je niet vergeten (Royer)
Nederlands

E-reader (Scandinavische thrillers)

Onland (Indridason), Oxen - De schaduwmannen (Jensen), Stuurloos (Sigurdardottir), Het glazen huis (Skov), De verdwenen Deense (Blaedel), Veenbrand (Fossum), De leeuwentemmer (Lackberg)
Onland (Indridason), Oxen - De schaduwmannen (Jensen), Stuurloos (Sigurdardottir), Het glazen huis (Skov), De verdwenen Deense (Blaedel), Veenbrand (Fossum), De leeuwentemmer (Lackberg)
Nederlands

E-reader (Feliers & friends)

Kwijt (Anja Feliers) Ik weet een geheim (Tess Gerritsen) Vind haar (Lisa Gardner) Veenbrand (Karin Fossum) Het stel van hiernaast (Shari Lapena) Mooie meisjes (Karin Slaughter) Achter gesloten deuren (B.A. Paris) Social Creature (Tara Isabella Burton)
Kwijt (Anja Feliers) Ik weet een geheim (Tess Gerritsen) Vind haar (Lisa Gardner) Veenbrand (Karin Fossum) Het stel van hiernaast (Shari Lapena) Mooie meisjes (Karin Slaughter) Achter gesloten deuren (B.A. Paris) Social Creature (Tara Isabella Burton)
Nederlands

E-reader (Straffe madammen)

De macht (Naomi Alderman) De Amerikaanse prinses (Annejet van der Zijl) Het perfecte meisje (Anja Feliers) Lam (Hannelore Bedert) Kongokorset (Herlinde Leyssens) Mijn verhaal (Michelle Obama) De ondergrondse spoorweg (Colson Whitehead) Jij zegt het (Connie Palmen) Het wordt spectaculair. Beloofd (Zita Theunynck)
De macht (Naomi Alderman) De Amerikaanse prinses (Annejet van der Zijl) Het perfecte meisje (Anja Feliers) Lam (Hannelore Bedert) Kongokorset (Herlinde Leyssens) Mijn verhaal (Michelle Obama) De ondergrondse spoorweg (Colson Whitehead) Jij zegt het (Connie Palmen) Het wordt spectaculair. Beloofd (Zita Theunynck)
Nederlands

E-reader (Vakantie in Europa)

Winter-Ijsland (Broekhuysen / Ijsland) De acht bergen (Cognetti / Italië) Zeven soorten honger (Dorrestein / Nederland) De toverberg (Mann / Duitsland-Zwitserland) Onder de Italiaanse zon (Montefiore / Italië) Het labyrint der geesten (Ruiz Zafon / Spanje) Stille grond (Vandermeeren / Schotland) Het glazen huis (Skov / Denemarken) Een onmogelijke liefde (Angot / Frankrijk)
Winter-Ijsland (Broekhuysen / Ijsland) De acht bergen (Cognetti / Italië) Zeven soorten honger (Dorrestein / Nederland) De toverberg (Mann / Duitsland-Zwitserland) Onder de Italiaanse zon (Montefiore / Italië) Het labyrint der geesten (Ruiz Zafon / Spanje) Stille grond (Vandermeeren / Schotland) Het glazen huis (Skov / Denemarken) Een onmogelijke liefde (Angot / Frankrijk)